Hakkımızda

TECHNO MOA Site Inc.
www.technomoa.com
technomoa@gmail.com

Giriş

Web sitemiz de; içeriklerimizi hazırlarken, "hep teknoloji ve çokça eğlence" ilkesi dahilinde olup, bilgilendirmek ve haber etmek önceliğimiz doğrultusunda siz değerli okurlarımızın ve site ziyaretçilerimizin erişimine sunmaktır.

Nasıl Başladık?

TECHNO MOA olarak ilk, 2017 yılında TEKNO MOA adıyla açtığımız ve hala da devam ettirdiğimiz YouTube kanalında eğitici ve öğretici videolara yer vermek maksadıyla kuruldu. İçeriklerimizi, daha fazla kişiyle etkileşimini artırmak için de, önce teknomoa daha sonra şimdiki adımız olan technomoa web sitemiz de içeriklerimizi paylaşmaya başladık. 

İçeriklerimiz

TECHNO MOA olarak kurulduğumuzdan beri çoğunlukla teknoloji alanında ki yenilikleri, güncellemeleri ve bilgilendirici içerikleri hazırlayarak sizlere ulaştırıyoruz. İçeriklerimiz de teknolojinin, yanı sıra mobil, mobil uygulama ve oyunların tanıtımı, çeşitli araç ve ürünlerin tanıtımı, bilgisayar sorunları ve çözümleri, mobil operatörlere (Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom)  ait kampanyalar ve paketlerin tanıtımına vb. konulara yer vermekteyiz.

Son zamanlarda; sitemizin büyümesi, hedeflenen kitlenin de ötesine ulaşmasından ve site bünyemize katılan yeni yazarlarımızdan dolayı yeni içerik olarak, "Spor" alanında, maç sonrası yorumlarına da yer vermekteyiz. 

Hedeflerimiz

TECHNO MOA olarak; daha çok okuyucu ve ziyaretçiyi sitemizde bulundurmaktır. Bunun içinde içeriklerimizi ilkemizden kopmadan, geliştirerek artırmaya ve yeni içerik alanında konulara yer vermek öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Hedeflerimizi, gerçekleştirmek için sürekli olarak çalışmaya ve sitemiz bünyesinde bulunan editör ve yazarlarımızı çoğaltarak bir bütün doğrultusunda içerik hazırlamaktır.

Gizlilik Politikamız

İçeriklerimizi daha kararlı ve belirgin olarak ulaştırmaya çalışırken birçok hizmet ve bilgi veren benzeri siteler gibi hem siz değerli okurlarımız ve ziyaretçilerimiz için güvenli bir ortam oluşturmak maksadıyla bazı politikalar dahilinde hizmet vermekteyiz. Gizlilik politikamız ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak buraya tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.
full-width