Hakkımızda

TECHNO MOA Site Inc.
www.technomoa.com
technomoa@gmail.com

Değerli Site Okurları,

TECHNO MOA ile yayın hayatına ilk defa YouTube 'da kanal açarak başladık, ve hala sizler için kaliteli ve güncel videoları paylaşmaya gayret gösteriyoruz. Bu süre zarfında kanalımızın devamlılığını artırmak ve sizlerle daha fazla etkileşim için Blogger aracılığı ile blog sitesi açtık, sitemize hızlı ulaşmanız amacıyla alan adımızı bağladık.

YouTube Kanalımızda ve Web Bloğumuzda Hangi İçeriklere Yer Veriyoruz?

TECHNO MOA adından da anlaşılacağı üzre teknolojik içerikler paylaşıyoruz. Web sitemizde ve YouTube kanalımızda paylaştığımız içerikler şunlardır;
  1. Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom operatörleri ile ilgili kampanyalar ve tanıtımları 
  2. Windows işletim sistemli bilgisayarla ilgili sorunların ve nasıl yapılacağını anlatan yazı ve videolar 
  3. İnternet ile alakalı birçok içerik 
  4. Elektronik aletlerin tanıtımı vb. şeklinde listeleyebiliriz.

Amacımız / Hedefimiz

TECHNO MOA olarak siz değerli okuyucularımıza/izleyicilerimize daha hızlı, anlaşılır, güncel ve kaliteli içerikler ulaştırmaktır. 

Admin Hakkında

Hem YouTube hem de TECHNOMOA web sitesini kişisel tema üzerinden tek kişi olarak yönetmekteyim. Site de yazı yazmak hem hobi hemde yeni bir iş olarak görüyorum. Daha kaliteli içerikler hazırlamaya gayret ediyorum.

Web Site Tema Hakkında

Web sitemizin temasını daha hızılı ve kaliteli olması amacıyla Templateify sitesinden premium tema alınarak, editlenmiştir. 

Gizlilik Politikamız

Web sitemizin gizlilik politikası hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için; https://www.technomoa.com/p/gizlilik-politikas.html adresine gidebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Bize sitemiz hakkında veya benzer konular hakkında ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki E-Posta adresimize yazmanız yeterli.
full-width