Bimcell Nedir? Nasıl Bimcell'i Olunur? Yeni Bimcell Hat Nasıl Aktif Edilir?


Gün geçtikçe, mobil operatör hat kullanım sayısı artmakta ve bu artışa bağlı olarak yeni operatörler ortaya çıkmaktadır. Ülkemizde; en bilinen üç operatörün yanı sıra ucuz tarifesi ile dikkat çeken BimCell'i değerlendirerek, en çok merak edilen soruları cevaplamaya çalışacağız.

BimCell Nedir?

Bimcell; Türk Telekom altyapısını kullanan ve ucuz tarifesi bulunan BİM süpermarket zincirinin kurduğu sanal GSM hizmetidir.

Nasıl Bimcell'i Olunur? Yeni Bimcell Hat Nasıl Alınır?

Bimcell'i olmak daha doğrusu Bimcell yeni sıfır hat almak için yanınızda T.C. nüfus cüzdanı veya T.C. kimlik kartınız ile en yakın BİM marketine giderek hat başvurusu yaparak, sim kartınızı alabilirsiniz.

Bimcell Hat Fiyatı Ne Kadar?

Bimcell yeni sıfır hat fiyatı güncel olmakla beraber toplam 165 ₺ ücreti bulunmaktadır.

Bimcell Hat Ne Zamana Açılır? Bimcell Sim Kart Kaç Güne Açılır?

Öncelikle bu soru en çok merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Yeni aldığınız Bimcell Hat en hızlı gün içinde veya an fazla 2-7 gün arasında değişmektedir. Aslını söylemek gerekirse, tam zamanı yoktur ve ne zaman açılacağı belirsizdir. Müşteri Onay Formu ekibi işlem hızına bağlı olarak en yakın zamanda sim kartınızı kullanabilirsiniz.

Sim kartınızı aldıktan sonra, kart üzerinde bulunan talimatı iyice okuyun. Sim kartınızı telefonun ilgili yerine yerleştirip cihazı açın. İlk sim kullanımda pin kodu sormayacaktır. Sim kartınız açılana ve kullanıma hazır hale gelene kadar telefonda takılı kalsın. 

Sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazmayı unutmayın!

Yayın Yorumları

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

* Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
(Advertising and Spam comments will be deleted)

Daha yeni Daha eski

Reklam