Fenerbahçe - Slavia Prag Maç Yorumu | FERDİ KADIOĞLU - 2 SLAVİA PRAG - 3

Fenerbahçe - Slavia Prag Maç Yorumu |  FERDİ KADIOĞLU - 2 SLAVİA PRAG - 3


Maçı değil de sadece Ferdi’yi konuşsam yeridir. Zaten cümlelerimde onunla başladım. İlk yarıda neredeyse bütün hücum atraksiyonlarının hepsinde Ferdi’nin imzası vardı. Fenerbahçeli oyuncular bırakın top oynamayı Ferdi’ye biraz ayak uydursalar bugün taraftarlar resital izlemiş olacaktı.

Gelin gürünki hem ilk yarı golü bulamayan taraf oldu hem de ilk yarı bitmeden saçma sapan bir gol gördü Fenerbahçe. Gol o kadar saçma bir gol ki Praglı futbolcular dağlara taşlara vurdu. Dönen topları uzaklaştıramayınca direk yardımı ile karambolde golü buldu Praglı topçular.

İlk yarıya olduğu gibi ikinci yarıya da iyi başlayan taraf temsilcimiz Fenerbahçe’ydi. Valencia’nın yerde kaldığı bir pozisyon ve ardından aynı Valencia 53. Dakikada direğe takıldı. 57 de ise sonunda ferdiye ayak uyduran oyuncular ve Fenerbahçe’nin aradığı gol geldi. Maalesef bu uyum uzun sürmedi savunmanın verdiği iki boşluktan 2 gol birden gördü hem de 2 dakikada bırakın Avrupa maçlarını hazırlık maçlarında yapılmaması gereken savunma hatalarıyla kalesinde 2 gol birden gördü. Allah’tan sahada bugün her şeyi ile oynayan biri vardı o da Ferdi Kadıoğlu’ydu genç oyuncu Arda'nın asisti ve Ferdi'nin mükemmel golü ile Fenerbahçe’nin tur umutları Prag’a taşındı.

Maçı izlerken sahada Novak olsaydı ve Ferdi ilerde oynasaydı ne olurdu düşüncesi geçmedi değil çünkü hem kendi görev bölgesinde oynamıyor hem de bu performansı gösteriyor. Bir de unutmadan bu yönetim hiçbir şey becerememesinin yanında Ferdi Kadıoğlu ile ne zaman masaya oturacak ne zaman sözleşmesini uzatacak. Velhasıl kelam inşallah ikinci Ömer Faruk Beyaz vakası olmaz.

Yayın Yorumları

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

* Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
(Advertising and Spam comments will be deleted)

Daha yeni Daha eski