Whatsapp Sizi Engelleyen Kişilere Mesaj Gönderme

Whatsapp Sizi Engelleyen Kişilere Mesaj Gönderme

Günümüz iletişiminin en yoğun şekilde gerçekleştiği platform olan WhatsApp, ilk kullanıma başladığından bu yana birçok özellik eklenmiş ve hızla eklenmeye de devam ediyor. 


Günlük yaşantımızda da önemli bir yeri olan Whatsapp'ın kullanıcılara mesajlaşmanın da yanı sıra pek çok özelliği kullanıma sunuyor, fakat öyle ki bazı anlarda whatsapp kullanırken karşılaştığımız sorunlar veya durumlar söz konusu olabiliyor.


Son zamanlarda, Whatsapp kullananların araştırdığı Whatsapp'da engelleyen kişilere mesaj gönderme durumu söz konusu. Hal böyle iken bizde sizlere, Whatsapp'da sizi engelleyen kişilere nasıl mesaj gönderebileceğinizi en basit bir şekilde göstermeye çalışacağız.


Whatsapp, Engelleyen Kişiye Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır?

Bahsi geçen yöntem son derce kolay ve sade. Bunun için, öncelikle mesaj gönderen + mesaj alan (sizi engelleyen) kişilerin yanı sıra güvenilir 3. bir kişiye de ihtiyaç var. Nasıl mı?

  • Engel aldığınızdan emin olduktan sonra güvenilir bir kişiden (arkadaşınız vb.) sizi ve size engel atan kişiyle beraber bir grup kurup sizi dahil etmesini isteyin.
  • Bir nevi köprü görevi gören 3. şahıs engellenen ve engelleyen arasındaki sohbet engelini kaldırmış oluyor.
  • 3. şahısın gruptan çıkması ile engelsiz bir sohbet ekranının tadını çıkarmak size kalıyor.
Bu açık Whatsapp Inc.’ın diğer ilke ve kuramlarına aykırı olduğu için önüne geçilemiyor veya engellenemiyor. Siz de bu yöntem sayesinde mesaj gönderebilir engel durumunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Whatsapp Sizi Engelleyen Kişilere Mesaj Gönderme
Örnek Ekran Görüntüsü


Yayın Yorumları

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

* Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
(Advertising and Spam comments will be deleted)

Daha yeni Daha eski