TikTok Güncel Keşfet Saatleri | 2022

TikTok Güncel Keşfet Saatleri | 2022
TikTok Güncel Keşfet Saatleri | 2022

Dünyanın en popüler sosyal medya platformu ve artık en popüler internet sitesi olan TikTok, her gün on binlerce yeni videoya ev sahipliği yapıyor. Gün geçtikçe artan kullanıcı sayısı ve alternatifi uygulamalar ile de rekabeti de büyüyor. 


Uygulamalar arası rekabet arttığı gibi, TikTok kullanıcıları arasında da sürekli artan bir rekabet söz konusu. Milyonlarca içerik üreticisi TikTok'ta tanınmak ve sayfasını büyütmek amacıyla çeşitli videolar hazırlayıp paylaşıyor.


TikTok'ta, videoların etkileşimini artırmak için kullanılan birçok yöntem ve model vardır. Bunlardan bazıları;

  1. Hastag kullanımı
  2. Trend veya viral konuları baz almak
  3. Takipçi etkileşimi
Yukarıda bulunan özellikler en önemli etkileşim artırma koşulları. Bunların yanı sıra, video paylaşım zamanı da çok önemlidir. Global bir uygulama olan TikTok'ta, paylaştığınız gönderilerin belli bir zaman aralığında daha çok beğenildiğini fark etmişsinizdir. Hesabınıza özel keşfet saatlerini kendiniz belirleyebilirsiniz.


TikTok Keşfet Saatlerini Belirleme

Kendi sayfanızın popüler keşfet saatlerini belirlemek için, hesabınızın analizler kısmına girerek son bir veya iki haftalık bir zaman aralığını baz alarak paylaştığınız videoların en çok hangi saatler aralığında daha çok etkileşim ve beğeni getirmiş bunları belirleyebilirsiniz.


TikTok Güncel Keşfet Saatleri

Bunun haricinde, pek çok yüksek takipçili içerik üreticisinin de kullandığı 100.000 global veriler dahilinde analiz edilmiş haftalık TikTok Keşfet Saatleri programına aşağıdan ulaşabilirsiniz. 


Maksimum görünürlük sağlamak için etiketlenmiş içeriğinizi en uygun zamanlarda yayınlayın. Dünyanın her yerinden 100.000 gönderi performansını değerlendirdikten sonra, TikTok için en iyi gönderi zamanlarını bulmanıza yardımcı olmak için aşağıdaki tabloyu derledik.


TikTok Güncel Keşfet Saatleri | 2022

Yayın Yorumları

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

* Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
(Advertising and Spam comments will be deleted)

Daha yeni Daha eski