Türkcell Bedava İnternet Kazanma | 2021

 

Türkcell Bedava Net!

Yeni yıl ile birlikte birçok operatör gibi Türkcell'de kullanıcılarının faydalanabileceği yeni kampanyaları müşterilerine sunmaya başladı. Tabi ki, bu kampanyaların amacı da kullanıcılara daha fazla hediye ulaştırmaktır. Bastı Kaptı Kampanyası adı altında bedava internet ve hediyeleri kazanmak için, yazımızın devamına göz atın.


Bastı Kaptı Kampanyası Nedir?

Her pazartesi, 26 yaşından küçük olan GNÇ kullanıcılarının GNÇ mobil uygulamasını indirerek katılım sağlayarak özel hediyeler kazandıran kampanyadır. Dahası;
  • Kampanya kapsamında GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve şifreleriyle giriş yapan Turkcell aboneleri uygulama içinde ‘Bastı Kaptı” adlı bölüme girerek kampanyadan yararlanabilir.
  • Kampanyadan her Pazartesi yararlanılabilmektedir.
  • Bastı Kaptı Kampanyası kapsamında , faydaların sunulacağı saat sürpriz olacaktır. Kampanya öncesinde, kampanyaya dair herhangi bir zaman ve fayda bilgisi verilmeyecektir. Uygulamada sürpriz saati yakalayan GNÇ’liler faydalardan yararlanabilecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılabilmek için öncelikle GNÇ uygulamasını indirmen ve giriş yapman gerekir. Sonra her Pazartesi sürpriz saati yakalamak için ‘’Bastı Kaptı’’ bölümüne giderek, hediyeyi kapabilirsiniz.


Kampanyaya Kimler Katılabilir?

26 yaş altında olan, faturalı ve ön ödemeli, kurumsal ve bireysel ses Türkcell müşterileri GNÇ uygulamasını indirdikten sonra kampanyaya katılabilirsiniz.

GNÇ Mobil Uygulamasını İndirin


Yayın Yorumları

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

* Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
(Advertising and Spam comments will be deleted)

Daha yeni Daha eski