2021 Instagram Hesap Kapatma - Güncel!

 


Bildiğiniz gibi Instagram taciz formunu ve birçok formu engelledi ve bir hesabı kapatmak eskisi gibi kolay değil ama tüm formlar çalışmıyor, piyasada hala hesap kapatabileceğiniz formlar var. Şimdi bir konuya değinelim, yazılara dokunmadan hesapları uçuruyorduk ama artık bir yazıyı kaldırmadan hesap uçurmak taklit dışında imkansız hale geldi. Ölü bir belge yöntemi var diyeceksiniz ama ölü belge yöntemi çok zor ve bunu herkes yapamaz, şimdi size topluluktan bir hesabı nasıl kapatabileceğinizi anlatacağız.

2021 Instagram Hesap Kapatma

Bu işlemi yapmak için aşağıda ki butona tıklayarak ilgili foruma ulaşabilirsiniz. Daha sonra gerekli adımları uygulayın.


Bilmenizi isteriz ki bu yazımız sadece bilgilendirme amaçlıdır. Karşılaşacağınız her türlü sonuçtan siz sorumlusunuz. alert-warning

  • Buradan instagram hesabınız var mı? Ekranı ile karşılaşıyoruz ve buraya hayır seçeneğini işaretliyoruz.
  • Şikayet ettiğiniz ihlal nerede görünüyor? kısmına fotoğraf ve video diyoruz.
  • Kurallarımız nasıl ihlal ediyor? kısmına kendine zarar vereme seçeneğini seçiyoruz (en hızlı çalışan budur)
  • Daha sonra gerekli alanları dolduruyoruz. Şikayet ettiğiniz hesabın adı, kullanıcı adı vb.
  • Açıklama için aşağıdaki açıklamayı gönderin.

Tüm gönderilere 3'er tane şikayet gönderin. Daha sonra bütün profili seçip birazda hesabı şikayet edin. Arkasına, fake hesaplar açıp şikayet bölümünden kendine zarar vermeyi seçerek tekrar şikayet edin hesap %70 banlanacaktır. Temel bilgileri sizler ile paylaştık gerisi sizin el becerinize bakıyor. 

Açıklama

Merhaba Instagram ekibi bu profil yapay olarak beğenme , takipçi veya paylaşım toplamak aynı içeriği tekrar paylaşmak ve insanlarla rızaları dışında ticari amaçlarla iletişime geçmektedir. Ve başkalarına zarar vermeye yönelik tüm inandırıcı tehditler ve kendine zarar verici davranışlar sergilemektedir. Bireyleri hedef almaktadır. Nefret söylemi ve insanları ırklarından , milli kökenlerinden , dinlerinden , cinsiyetlerinden , cinsel kimliklerinden , cinsel yönelimlerinden , engellilik hallerinden ve hastalıklarından dolayı ayrımcılığa tabi tutmaktadır. İnsanlara ve hayvanlara karşı sadistlik şiddet görüntüleri ve cinsel saldırı tasvirleri dahil , sansürlenmiş aşırı şiddet barındıran içeriklerde paylaşmaktadır. Bu davranışların instagram kurallarına aykırı olduğunu düşünüyorum ve bu hesabın instagramdan kaldırılmasını talebinize ve bilginize arz ederim.

Yayın Yorumları

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

* Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
(Advertising and Spam comments will be deleted)

Daha yeni Daha eski

Reklam