KİNEMASTER Premium V4.14.4 FULL APK İndir!

KineMaster Premium Mod APK - Türkçe Arayüz | YENİ SÜRÜM!


Yeni bir TECHNO MOA yayını ile daha karşınızdayız. Bu yayınımızı siz değeri okurlarımızın ve izleyenlerimizin isteği üzerine hazırladığımızı bilmenizi isteriz. Bu yayınımız da KineMaster uygulamasının FULL versiyonunu sizlere sunuyoruz.


KineMaster Uygulaması Nedir?

Profesyonel bir video düzenleme uygulaması, bugün olmazsa olmaz hale geldi. Aslında Google Play Store’da bulabileceğiniz çok sayıda video editörü var ancak KineMaster hepsinden farklı çünkü diğer video editörleriyle kıyasladığımızda çok daha fazla özelliğe sahip. KineMaster; ses, video ve resim gibi birçok katmanın yanı sıra metin efektleri ve ekstra animasyonları destekleyecek şekilde tasarlanmış. Yazılım ayrıca, tercihlerinize en uygun videoyu yapabilmenizi sağlayacak şekilde etkili video düzenlemesi gerçekleştirmenizi sağlayan çeşitli araçlara da sahip.

KineMaster’ın en iyi özelliklerinden biri kare kare düzenlemeye izin vermesi. Yani, bu uygulama sayesinde, kullanıcılar videonun her bir karesine müdahale ederek çok hassas montaj yapabiliyor ve bir sahneden diğerine geçme efektlerini mükemmel şekilde gerçekleştirebiliyor. Bunun yanında, bir videonun farklı özelliklerini kapsayan çok katmanlı videoları, geçişlerin kalitesinden taviz vermeden oluşturabilirsiniz. KineMaster ayrıca; parlaklık, ton ve diğer benzer özelliklerin değiştirilmesini sağlayan temel araçların yanı sıra gelişmiş araçlara da sahip. Bu sayede kullanıcılar, ortam ya da çevreyle daha uyumlu videolar oluşturabiliyor.


Uygulama Özellikleri

Premium Özellikler Aktif
Türkçe Arayüz / Dil
Cihaz Optimizasyonu
Yeni Arkaplanlar
Yeni Tema
Birkaç Dahili Font
Mağaza Kilidi Açık
➽ 81 MB
➽ Android 5 ve üzeri için uygundur

Uygulamayı İndir

Lütfen Uygulamayı İndirirken, Link Kısaltma Servislerini Dikkatli Geçiniz! En Uygun Link Kısaltma Sitesini Kullanmaktayız.  alert-warning
Yayın Yorumları

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

** Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.

Daha yeni Daha eski