Turkcell Salla Kazan'dan %100 İnternet Çıkarma Yöntemi!


Turkcell Salla Kazan'dan %100 İnternet Çıkarma.


Herkese selamlar değerli TEKNO MOA okurları,
Bu yayınımızda Turkcell abonelerini ilgilendiren yeni bir yayın ile karşınızdayız. Okumaya geçmeden önce sizden ricamız Telegram kanalımıza veya YouTube kanalımıza abone olmak.

Turkcell Salla Kazan İnternet Yöntemleri

Sizlere kesin sonuç veren bazı salla kazan taktikleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. İnternet kazandırma ihtimali yüksek olan yöntemler ile internet kazanabilirsiniz. İşte salla kazan hileleri ve taktikleri:
  1. Salla kazan uygulaması her hafta Cuma yenilenmektedir. Cuma günü ilk salla kazan yapanlar büyük olasılıkla internet kazanacaktır. Salla Kazan ile haftalık dağıtılacak bedava internet belli bir sayıya ulaştığında sistem diğer kullanıcılar biten internet yerine başka hediyeler verecektir. Kesinlikle cuma günü salla kazan yapın.
  2. Hesabım uygulamasına sonra Salla Kazan tıkladığınızda telefonunuzu sallamayın ve sabit bir yere bırakın sistem otomatik olarak size bedava 1 GB internet verecektir. Deneme yanılmalara göre sallamayanlar daha fazla internet kazanmaktadır.
  3. Salla kazan yapmadan önce uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp tekrardan kurun ve giriş yaptıktan sonra salla kazan yaptığınızda hediye internet alabilirsiniz.
  4. Yaptığım incelemelere göre eğer platinum müşteri iseniz torpilli oluyorsunuz ve salla kazandan kesinlikle kazanıyorsunuz. Ne kadar çok fatura öderseniz bedava internet alma olasılığınız artıyor.
  5. Salla kazan yaparak internet kazanmak için genelde en uygun saatler sabahın erken saatleri ve gece yarısı olduğu görülmüştür. Mesai saatleri içerisinde salla kazan yapmak internet kazanma olasılığını oldukça düşürmektedir.

Yayın Yorumları

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

* Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
(Advertising and Spam comments will be deleted)

Daha yeni Daha eski