Para Kazandıran Uygulama ve Siteler - 2020Para Kazandıran Uygulama ve Siteler - 2020 | TECHNO MOA
Para Kazandıran Uygulama ve Siteler - 2020

Merhaba TECHNO MOA okurları yeni bir yayın ile daha karşınızdayız!
Bu yayınımız da sizlerin ve birçok kişinin aradığı Para Kazandıran Uygulama ve Siteleri! sizler için derledik. Daha fazlası için bizi YouTube kanalımızda takip edebilirsiniz! Hadi hemen başlayalım.

1- MARKETAGENT

İlk olarak sizlere Marketagent sitesini tanıtalım. Marketagent, kısacası benimde kullandığım bir anket sitesidir. Anketler, kayıt olduktan sonra size hemen gelmeyebilir yeni kullanıcılara gelmesi uzun sürüyor, ama size ufak bir tüyo; yapmanız gereken 40 yaşında bir çok çocuklu ve zengin kadın rölüne girmeniz bu sayede birçok firmadan anket geliyor. Kayıt olup hemen başlamak için aşağıdaki linke tıklayın!
2- YANDEX TOLOKA

Bu uygulamada görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Görevler günlük gelir. Ayrıca çok kullanışlı olmasının yanı sıra gayret gösterirseniz gerçekten iyi paralar kazanabilirsiniz. Yandex Toloka görevleri kısaca harita düzenlemesine vb. gibi görevleri yapabilirsiniz.
3- WOW APP

Bu uygulamada çeşitli görevleri yaparak örneğin oyun indirerek yada anket çözerek para kazanabilirsiniz. Çeşitli görevleri yaparak paranızı kazanabilirsiniz!4- HADİ UYGULAMASI

Son seçeneğimiz olan Hadi Sor uygulamasının işlenişi çok basit. Nasıl mı? Bu uygulamada çeşitli soruları cevaplayarak para kazanabilirsiniz. Veya vakit geçirerek de para kazanabilirsiniz. Kısacası bilginizi paraya dönüştürebilirsiniz. Evet değerli arkadaşlar yayınımızın sonuna geldik, sormak istediğiniz soruları veya araştırmamızı istediğiniz konuları bizimle yoruma yazarak paylaşabilirsiniz. alert-info

Yayın Yorumları

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

* Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
(Advertising and Spam comments will be deleted)

Daha yeni Daha eski