Vodafone Sınırsız Konuşma - Dakika Hakkı | 2020

Vodafone aboneleri için yeni yıl kampanyası olarak kullanıcılarına 1 aylık sınırsız konuşma yani sınırsız dakika veriyor. Tek yapmanız gereken.
Sınırsız Konuşma 

Herkese, merhaba değerli okurlarımız yeni bir TEKNO MOA yayını ile karşınızdayız✋
Bu yayınımızda yine sizlerin veya birçoğumuzun işine yarayacak bir konudan bahsedeceğiz. Hiç yazıyı uzatmadan hemen sadede gelelim. 😉

Yayınımızın Konusu Nedir?
Bu yayınımızda yine sizlere Vodafone'dan ücretsiz yararlanabileceğiniz, Sınırsız Dakika yönteminden bahsedeceğiz.
Şimdi soracaksınız ki, tüm operatörler hediye internet veriyor, Vodafone neden hediye dakika veriyor? Çünkü; bu hediyeyi konuşma kampanyası dâhilinde veriyor.

Vodafone Dakika Kampanyası Nedir?
 Vodafone bu kampanyayı güncel telefonların özelliği olan Wİ-Fİ Araması özelliği olan kullanıcılarının, telefon çekmeyen, yerlerde wifiye bağlanarak oradan arama yapan kullanıcılarına tam 1 ay sınırsız konuşma hediyesi

Wİ-Fİ ile Arama Teknolojisi Nedir?
Mobil sinyalin olmadığı ortamlarda bile Wi-Fi aracılığıyla Vodafone şebekesine bağlanarak HD ses kalitesiyle arama yapabilmenizi sağlar. Örneğin; bodrum kat, otopark, asansör gibi mobil kapsama sorunu yaşanan yerlerde Wi-Fi erişiminiz var ise HD ses kalitesiyle konuşabilirsiniz.

Telefonunuz uçak modunda iken de Wi-Fi aracılığıyla Vodafone şebekesine bağlanarak arayıp aranabilirsiniz.

Wi-Fi üzerinden başlattığınız arama, Wi-Fi bağlantınızın kesilmesi durumunda 4.5G’ye transfer edilir. Böylece kesintisiz bir ses iletişimi sağlanır.

Wi-Fi ile arama yaparken aradığınız kişinin de Wi-Fi bağlantısı olması gibi bir ön koşul bulunmamaktadır. Bu hizmetten ek bir uygulamaya ihtiyaç duymadan veya ek bir ücret ödemeden, tarifeniz kapsamındaki dakikaları kullanarak yararlanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Konuşma Nasıl Yapılır?

Kampanyadan bahsettiğimize göre şimdi bu kampanyadan nasıl faydalanabiliriz ona bakalım onun için dikkatlice okuyun.

  • Öncelikle, bedaca dakika ya da konuşma kazanmak için yapmanız gereken bir adet wi-fi ağına bağlanmak. Bunun için baska bir telefondan Hotspot yardımıyla telefonunuzu bağlayabilirsiniz. Bundan önce de telefonunuzun operatör şebekesinin dışında kalması için Uçak Moduna geçmeliyiz. 
  • Telefonunuz hem uçak modunda ve bir wifiye bağlıysa şimdi de telefonunuzun Wİ-Fİ Araması özelliğini açıyoruz. Bunun için;
1- Ayarlar > Bağlantılar > Wİ-Fİ Araması > Bu özelliği açın > Tercih Edilen Wi-Fi seçin
  • Bundan sonra da işimiz daha kolay sadece wifi uzerinden bir arama yapmak. Kimi aradığınız önemli değil sadece en az 2 dakika görüşme yapmanız gerekiyor.
  • Bunlardan sonra hattınıza 2 işgünü içerisinde 1 aylık sınırsız konuşma hakkı hattınıza tanımlanacaktır. 

Bunun için size hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz.


Yayın Yorumları

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

* Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
(Advertising and Spam comments will be deleted)

Daha yeni Daha eski