Farming Simulator 20 İnceleme ve Sistem Gereksinimleri!

Farming Simulator 20 İnceleme ve Sistem Gereksinimleri!

Merhaba değerli  TECHNO MOA okurları, yeni bir yayın ile beraberiz. Bugün sizlere oyun dünyasına adını duyurmuş olan GIANTS Software oyun yapım şirketinin, en bilindik simülasyon oyunu olan ve Android kullanıcıları için yeni versiyonu Farming Simulator 20 oyunu için Google Play Store'de ön kayıtlara başladı.

Yeni çıkacak olan Farming Simulator 20 oyunun daha yakından inceleyelim!

Oyun Hakkında

Farming Simulator 20 ile çiftçiliğin heyecanlı dünyasına giriş yapın! Farklı birçok ekin hasat edin, domuzlar, inekler ve koyunlardan oluşan çiftlik hayvanlarınızla ilgilenin ve çiftliğinizin etrafındaki geniş alanı yepyeni bir şekilde, kendi atlarınızı sürerek keşfedin. Para kazanmak için ürünlerinizi canlı markette satın, ekstra makinelere yatırım yapın ve çiftliğinizi genişletin.

Farming Simulator 20'de sektörün önde gelen markalarından yola çıkarak yapılan 100'den fazla aracı ve aleti kontrol edin. Buna mobil platformlarda ilk kez dünyanın en büyük tarım makinesi şirketi John Deere de dâhil. Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve pek çoğu gibi ünlü tarım markalarının makinelerini kullanın.

Farming Simulator 20 çiftliğinizi geliştirip genişletebileceğiniz yeni bir Kuzey Amerika çevresi içeriyor. Yeni makineler ile pamuk ve yulaf gibi ekinler dâhil olmak üzere çeşitli çiftçilik faaliyetlerinin keyfini çıkarın.

Farming Simulator 20 Özellikleri 

Farming Simulator 20 şunları içerir:

En büyük tarım makinesi üreticilerinden 100'den fazla gerçekçi araç ve alet kullanın. Çeşitli ekinler ekin ve hasat edin: Buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates, şeker pancarı ve pamuk süt ve yün üretip satmak için inek ve koyunlarınızı besleyin atlarınız ile ilgilenin ve onlara binerek çiftliğinizin etrafındaki dünyayı özgürce keşfedin.

Yeni 3 Boyutlu grafikler, makineleriniz ve Kuzey Amerika çevresi hakkında daha fazla ayrıntı gösteriyor.

Kokpit görünümü, araçlarınızda eskisinden daha gerçekçi bir sürüş yapmanızı sağlar.

Farming Simulator 20 Görselleri
Farming Simulator 20 Video
Son Sözler

Evet değerli okurlar yazımızın sonuna geldik, ve cümlelerimizi bitirmeden şunu söyleyebilirim ki Farming Simulator 20 oyunu 2020 yılının en iyi mobil simülasyon oyunu olabilir. Çünkü; Farming Simulator oyununun PC serileriyle birçok kişinin beğenisini toplayabilmişti. Diğer mobil oyunları da göz önünde bulundurulduğunda yeni serisi için sabırsızlanmıyor değilim.

Farming Simulator 20 Sistem Gereksinimleri (Android)

Oyunu kurup-oynayabilmek için Android 7.0 üstü ve arm64-v8a (64-bit) destekli işlemciye, 3-4 GB boş hafıza alanına sahip bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz. Telefonunuzun tabletinizin işlemcisi uygun değilse Android 7-8-9 olması bir şey ifade etmiyor APK kurulmaz. Her şey uygun ancak genede kurulmuyorsa yapımcı firmaya yazınız.

Farming Simulator 20 oyunu için Google Play Store'den indirebilirsiniz Aşağıda ki bağlantıya tıklayarak hızlıca ulaşabilirsiniz.

Yayın Yorumları

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

* Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
(Advertising and Spam comments will be deleted)

Daha yeni Daha eski