YouTube Reklamsız Video İzleme Yöntemi

YouTube Reklamsız Video İzleme 

TEKNO MOA okurları, yeni bir yayın ile karşınızdayız.
Bu Yayınımızda Neler Var?

Bu yayınımızda, herkesin ilgisini çekebilecek bir konuyu işliyoruz. Hemen merakınızı gidererek konumuza gelecek olursak, bu yazımızda YouTube Reklamsız Video İzleme Yöntemi konusunu işleyeceğiz. Yorumlarınızı belirtirseniz seviniriz.
1- Ad Skipper

YouTube'da reklamsız video izlemek için yapacağımız ilk yöntem Ad Skipper uygulamasını telefonumuza yüklemek olacaktır. Uygulamayı yükledikten sonra yapacağınız işlemler şunlardır;
  1. Uygulamayı açıyoruz, ardından aşağı kısımda Skip Ads ve Mute Ads seçeneklerini aktif ediyoruz. 
İşlm bu kadar, bundan sonra YouTube'da video izlerken önünüze çıkan reklamlar, geçme süresi gelinceye kadar sessiz bir biçimde otomotik olarak reklamı atlıyor.

2- VPN Programı

Bir diğer yöntem ise VPN uygulamalarından birini telefonunuza yükleyerek, kullandığınız ağın IP'sini farklı ülklerde gösterermektir.  YouTube'da çıkan reklamların yoğunluğu ülklere göre değişmektedir, bu yoğunluğuda belirleyen YouTube girdiğimiz ağın IP'sı. VPN uygulamalarıyla farklı ülkelere bağlanarak reklam verenlerin en az olduğu ülkerden bağlanarak reklamlardan büyük ölçüde kurtulabilirsiniz.

Bizden, şimdilik bu kadar. Aklınıza takılan soru, öneri veya görüşleri aşağıda yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bir sonraki yayınımızda görüşmek üzere... 

Yayın Yorumları

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

* Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
(Advertising and Spam comments will be deleted)

Daha yeni Daha eski