Hazır OpenVPN Config Dosyaları - Vodafone 2019

Ücretsiz, Hazır Open Vpn Config Dosyaları - Vodafone
Ücretsiz, Hazır Open Vpn Config Dosyaları - Vodafone

TEKNO MOA' dan hepinize selamlar, Bu yayınımızda yine ilginç ve bir o kadar da işinize yarayacak bir konuyla karşınızdayız.
OpenVPN ile bedava vpn veya internet kullanmak için yapılandırılmış (ovpn) config (.cfg) dosyalarına ihtiyaç vardır.Eğer bir VPN serverine bağlanmak istiyorsanız ve bedava (free) Open VPN ayar dosyası olan config’leri indirmek istiyorsanız, bu yazı size göre.
İndirdiğiniz “.OVPN” Dosyalarını OpenVPN Uygulamasından Import ederek kullanabilirsiniz.Altta verilen siteden kullanıcı adı ve şifre öğrenebilirsiniz. Verilen Linklerden username / password (şifre) oluşturabilir veya size otomatik verdiyse onu kullanabilirsiniz. Siteler SSL-VPN desteklidir.
BU CONFİG DOSYALARINI KİMLER KULLANABİLİR?
Bu config dosyalarını sadece FATURASIZ Vodafone Kullanıcıları kullanabilir. Bunun sebebi hazırlanmış dosyalarda ki sunucularda Vodafone ağı IP'leri kodlanmıştır.
BU CONFİG DOSYALARINI HANGİ UYGULAMALAR AÇAR?
Bu dosyalar uzantıları gereği OpenVPN uygulaması ile açılır ve okur. Bu uygulamayı Google Play'de aratarak indirebilirsiniz veya bunun için hazırladığımız TeknoVPN uygulamasını yakında sitemizden indirebilirsiniz!
BU CONFİG DOSYALARI HANGİ SİTENİN?
Oluşturduğumuz CONFİG dosyaları TCPVPN sitesinden alınmış ve editlenmiştir. Yalnızca TCPVPN sitesinden aldığınız kullanıcı adı ve şifresiyle bağlanabilirsiniz.
**NOT: Bağlanmak istediğiniz sunucuya ait kullanıcı adı almalısınız aksi takdirde bağlantınız başarısız olacaktır!

RAR ŞİFRESİ >> www.teknomoa.com <<

Yayın Yorumları

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

* Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
(Advertising and Spam comments will be deleted)

Daha yeni Daha eski