Tüm Adobe Programlarını Etkinleştirme | 2019


Tekno MOA kanalından selamlar,
Yayınlarımıza olağanca hızımızla devam ediyoruz. Bu yayınımızda hemen hemen herkesin aradığı ve ulaşmaya çalıştığı Adobe programlarının nasıl etkinleştirildiğini anlatmaya çalışacağım, umarım işinize yarar.

Adobe Programları Nasıl Etkinleştirilir?

Öncelikle programları etkinleştirmek için gerekli olan küçük boyutlu bir program indirmeniz gerekmektedir. Tabi programı indirdikten sonra RAR dosyasından çıkarmadan aşağıdaki uygulamaları yapmanız gerekmektedir. Bunlar;
 • Varsa virüs programlarını ve Windows Defender'i kapatmanız gerekmektedir. Aksi takdirde programı çıkardığınız zaman, virüs olarak görülür ve silinebilir.

Ardından sırasıyla şu işlemleri yapalım;
 • Bu işlemi yaptıktan sonra programı hangi Adobe Programını etkinleştirmek istiyorsanız, onun dosya konumuna bu programı kopyalayalım veya taşıyalım.

  • Daha sonra, attığımız programı Yönetici Olarak açalım. Ardından yukarıdan işlemi yapacağımız Adobe programını seçiyoruz ve aşağıdan Install'a tıklıyoruz.
  • Açılan sayfada programın bizden seçmemizi istediği amtlib.dll dosya uzantısını seçip daha sonra da diyoruz ve işlem tamam.

     Böylelikle Adobe programını etkinleştirmiş olduk. Bu işlemden sonra virüs programınızı aktif edebilirsiniz. Bazen bu işlemi bir kaç kez denemeniz gerekebilir. Daha fazlası için paylaşın!  Yayın Yorumları

  Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

  * Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
  ** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
  (Advertising and Spam comments will be deleted)

  Daha yeni Daha eski