MOA VPN - VODAFONE BEDAVA İNTERNET!

MOA VPN ile internete bağlanabilirsiniz! Nasıl mı? Web sitemize bekliyoruz!
Vodafone Bedava İnternet - TEKNO MOA
Tekno MOA'dan merhabalar arkadaşlar, bu yayınımızda yeniden Vodafone Bedava İnternet konusuyla beraberiz. Konumuza geçmeden önce belirtmek istiyorum ki, uzun zamandır hem YouTube kanalımızda hem de web sitemizde içerikler durağanlaştı. Bu durumun fazla uzun sürmeyeceğini belirtmek istiyoruz ve ileriki zamanlarda daha fazla içeriklerle karşınızdayız!Bildiğiniz üzere Vodafone gibi diğer operatörlerle ilgili bedava net içeriklerimiz güncelliğini koruyarak sitemizde ve YouTube kanalımızda yerlerini alıyor ve almaya devam edeceklerdir. Bir çok web sitesi geçmiş ve süresi dolmuş ücretsiz paketleri veya hediyeleri ısrarla ısıtıp ısıtıp önünüze getirebilirler, ama unutmayın TEKNO MOA olarak sizlere daha güncel içerikler için uğraşıyoruz. Şimdi gelelim bedava internet olayımıza, aşağıda sizlere nasıl olduğunu anlatmaya çalışacağım ve youtube kanalımızdan da videomuzu izleyebilirsiniz!

Bedava İnternete Nasıl Erişim Sağlarım?

Öncelikle internete erişebilmek için kullanmanız gereken bir uygulamamız var. Uygulamanın ismi "MOA VPN" adından da anlaşılacağı üzere VPN programının orijinal sürümünü özelleştirip ve türkçeleştirerek sizlere sunuyoruz. Uygulamayı yükledikten sonra, içerisinde hazır bulunan ve hepsini bizzat bizim hazırladığımız CONFIG dosyaları ile bağlanmak istediğiniz IP'ye bağlı kullanıcı adı ve şifre alarak bağlantınızı sağlayabilirsiniz.

Uygulama da Virüs veya Kötü Yazılım Var mı?

Uygulamamız da özelleştirme ve türkçeleştirme dışında hiç bir kötü yazılım kullanılmamıştır. Uygulamayı indirmeden önce aşağıdan virüs kontrolünü sağlayabilirsiniz!

Aldığımız Hesabın Süresi Var mı?

Evet, aldığınız hesabın 5 günlük bir süresi var. Hesabı aldıktan sonra kullanın veya kullanmayın 5 günün sonra sona erer ve tekrar yeni bir hesap alabilirsiniz.

VPN Hızı Yüksek mi?

Bu konuda gerçekten sizleri yanıltmayacağım ve doğruları söylediğimizden emin olabilirsiniz! Tabi ki bağlantı hızınızı etkileyen faktörler şunlardır;
 • Aldığınız hesap sunucusu
 • İnternete erişim ağınız (LTE/3G/2G)
 • Lokasyonunuz
 • Telefon modeliniz
Bu faktörler gerçekten de bağlantı hızınızı etkiler. Bağlantı hızı bu faktörlere göre en hızlı sunucuda bile gündüz saatlerinde 850-900 Kbps'ye kadar varabiliyorken, gece 01-08 saatleri arasında 4-7.5 Mbps'ye kadar varabiliyor. İnternet hızının bu kadar düşük olması gerçekten normal bir durumdur. Unutmayın ki bu tarz VPN kullanarak internete erişiminizi 2-3 yerden sağlayarak alıyorsunuz ve haliyle hızınız düşüyor.

Bu VPN'yi Tüm Vodafone Aboneleri Kullanabilir mi?

Aman buraya dikkat arkadaşlar, bunu kesinlikle dile getiriyoruz bu ve bu tarz VPN'leri sadece FATURASIZ (HAZIR KART) ABONELER KULLANSIN! FATURALI ABONELERİN KULLANMASINI KESİNLİKLE TEŞVİK ETMİYORUZ!

Hesap Alma Dışında Yapmamız Gereken Bir Şey Var mı?

Hesap aldıktan sonra telefonunuzun ayarlar kısmına gelerek sırasıyla şu adımları takip ediniz!,
Ayarlar-Bağlantılar-Mobil Ağlar-Erişim Noktası Adları-Ekle bu adımları yaptıktan sonra yeni erişim noktası adı ekliyoruz ve ayarları şu şekildedir;

İSİM: TEKNO MOA
APN: MMS
PROXY: 217.31.233.18
BAĞLANTI NOKTASI: 8080 veya 9401

Bu ayarları yaptıktan sonra kaydedip bu ayarı seçiyoruz. Bir diğer ayar ise hattınızın MMS servisinin açık olması gerekmektedir. Bunun içinde yapmanız gereken 7048'e MMS AC yazıp göndermeniz yeterli.
NOT: MMS servisini açtırmanız halinde hiç bir ücret talep edilmeyecektir.

Uygulama İçi GörüntülerMOA VPN Hesap Nasıl Alınır?


VİRÜS TARAMASI VE MOA VPN İNDİRVPN SUNUCULARI VE HESAP ALIN


4 Yorumlar

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

* Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
(Advertising and Spam comments will be deleted)

 1. Config dosyasını nasıl ekleyeceğiz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Uygulama içerisinde zaten hazır configler mevcut ama kendiniz eklemek isterseniz;

   1- Sağ üst köşedeki 3 noktaya tıklıyoruz
   2- Sonra İçe Aktar diyoruz
   3- Burada SD Karttan Aktar deyip, cofigi telefonuuzda bulunan klasöre gidip seçiyoruz.

   Sil
 2. Hocam VPN Uygulamanız Güzel Türk Telekom Ayarlarını Paylaşırmısınız MOA VPN Olsa Güzel Olur Yada Psiphon Pro'nun Yeni Ayarlarıda Olabilir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,
   Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Aynı uygulamamızda Türk Telekom için bazı ayarları denedik ama bağlansak bile hiç hız yok veri almıyor. Bunu farklı uygulamalarda deniyoruz.

   Sil

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

* Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
(Advertising and Spam comments will be deleted)

Daha yeni Daha eski