WHATSAPP NUMARA LİNKİ NASIL ALINIR?

WHATSAPP NUMARA LİNKİ NASIL ALINIR?

Whatsapp numaranızı hemen bir bağlantıya dönüştürebilirsiniz. Böylelikle bağlantınıza sahip kişiler bir tıkla numaranızı kaydetmeden hemen sizinle sohbet edebilir.
TEKNO MOA - WHATSAPP NUMARA BAĞLANTISI OLUŞTURMA

Tekno MOA kanalından selamlar,

Bu konumuzda çoğu kişinin isteği üzerine yazıyorum. Bugün ki yayın konumuz Whatsapp Numaraya Otomatik Link Yönlendirme nasıl yapılır bunu anlatmaya çalışacağım umarım beğenirsiniz.

Bilindiği üzere whatsapp dünya çapında kullanılan ve oldukça rağbet gören bir ücretsiz mesajlaşma platformudur. Whatsapp uygulaması da gün geçtikçe yenilikler ve güncellemeler alıyor ve böylelikle uygulama içerisinde kullanışlı özellikler ekleniyor.

Bunlardan bir tanesi de whatsapp için numaranızın linkini paylaşma özelliğidir. Böylelikle oluşturduğunuz whatsapp linkine tıkladığınız zaman otomatik olarak whatsapp uygulaması açılıyor ve numaranız için hemen sohbet oluşturuluyor.

Çoğu kişi bu özelliği kullanmasa da özellikle whatsapp üzerinden iş yapan sektörler veya Whatsapp Busıness kullanıcıları için alternatif bir yol olmuştur.  Kısa link paylaşarak Müşterilerin sizinle sohbet başlatmasını kolaylaştıran kısa bağlantılar oluşturup, paylaşın.

Whatsapp Numara Linki oluşturmak hiçte zor değildir. Hemen oluşturup paylaşabilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

✔️ wa.me/+(Ülke Kodu)numara

✔️ wa.me/+90123456789

   Numaranızı bu şekilde yaptıktan sonra paylaşabilirsiniz. Böylelikle bağlantınıza tıklayan kişi numaranızı kaydetmeden hemen size mesaj gönderebilir. 😁

TEKNO MOA

Yayın Yorumları

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

* Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
(Advertising and Spam comments will be deleted)

Daha yeni Daha eski