YOUTUBE KÜÇÜK RESİM NASIL YAPILIR? KISA VE KOLAY YÖNTEM!

YOUTUBE KÜÇÜK RESİM OLUŞTURMA


Herkese merhaba arkadaşlar yeni ve güncel sorunlarımızdan birisi olan YouTube küçük resim nasıl yapılır? Sorusunu kafanızda soru işaretleri bırakmadan cevaplıyoruz. Hemen hemen hepimiz youtube'da videolarınızı paylaşarak vidolarımızın daha fazla beğeni veya daha fazla izlenmesini istiyoruz. Bunlardan en etkili yöntemlerden birisi olan YouTube küçük resim eklemek videolarınızı daha çekici ve izlenmesini istiyorsak küçük resimimiz etkileyici olmalıdır.

   YouTube küçük resimi nasıl yaparız? Diye soruyorsanız TEKNO MOA sizin için cevaplıyor. Bunu yapmak için bazı online siteler mevcut fakat bunlar fotoğrafı yaptıktan sonra indireceğimiz sırada para isterler veya indirdiğimiz görselin kalitesi düşüktür. İşte sizin için kolay, hızlı ve zorlanmadan yapabileceğimiz bir yöntem var.

NASIL YAPILIR?

1-) Öncelikle küçük ve tamamen ÜCRETSİZ ve boyutu az türkçe bir program olan PHOTOSCAPE indiryoruz. Buradan indirebilirsiniz.

2-) indirdikten sonra programı kuruyoruz. Arka plan için google arka plan arıyoruz bunun boyutu en iyisi 1280-720 boyutlu resimleri indirin.
Daha sağlıklı anlamanız için aşağıda video hazırladım. İzleyin ve abone olun.

Yayın Yorumları

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!

* Yorumlarınızı yazarken, lütfen site kurallarına uygun olmasına özen gösterin.
** Reklam ve Spam yorumlar silinecektir!
(Advertising and Spam comments will be deleted)

Daha yeni Daha eski